واچر هتل

امروز می خواهیم در مورد واچر هتل صحبت کنیم و ببینیم که واچر هتل چیست و چه کاربردی دارد.

با افزایش ارتباطات در دنیای امروز و برقراری هرچه بیشتر روابط در بین مردم کشورهای مختلف شاهد افزایش بیشتر متقاضیان اخذ ویزا و خروج از کشور هستیم. هرساله افراد زیادی برای شرکت در همایش ها و نمایشگاه های بین المللی از کشور خارج می شوند. در این بین عده بسیار زیادی هم برای دیدن جاذبه های توریستی سایر کشورهای دنیا عزم سفر به خارج از کشور را می کنند؛ به حدی که امروزه صنعت توریسم به یکی از صنایع قدرتمند در جهان تبدیل شده است.

واچر هتل

از طرف دیگر دولت ها با توجه به ازدیاد متقاضیان ورود و خروج از مرزهای کشورشان سعی می کنند که در امر صدور ویزا هوشیارتر عمل کنند؛ نظارت بیشتری بر روند انجام پروسه صدور ویزا داشته باشند و مدارک متقاضیان را دقیقتر بررسی کنند. به همین دلیل معمولاً از متقاضیان ویزاهای کوتاه مدت مانند ویزاهای توریستی درخواست می شود که اقدام به رزرو هتل در کشور مقصد کنند و واچر هتل را به سفارت تحویل دهند تا بدین گونه تا حدودی از مدت زمان و محل سکونت آنها در کشور مقصد مطمئن شوند زیرا واچر هتل دقیقاً همان رسید رزرو هتل است که فرد موقع رزرو هتل دریافت می کند.

در حقیقت وقتی که شخص واچر هتل یا همان رسید رزرو هتل را به سفارت تحویل می دهد به سفارت اطمینان خاطر می دهد که برای مدت زمانی که در کشور آنها اقامت خواهد داشت هتل رزرو کرده و هزینه آن را پرداخت کرده است؛ بدین ترتیب سفارت از محل اقامت فرد نیز مطلع خواهد بود.

دقت داشته باشید که واچر هتل حتماً باید رسمی و واقعی باشد و بیان کننده نام و آدرس هتل، نام شما و تاریخ و طول مدت اقامت شما در هتل موردنظر باشد. اگر واچر هتلی که ارائه می دهید صوری باشد یا فاقد اطلاعات لازم باشد؛ سفارت با درخواست شما موافقت نخواهد کرد. پس در امر تهیه واچر هتل صادقانه و هوشیارانه عمل کنید تا مبادا ناخواسته از سفر پیشرو باز بمانید.

 

جهت اخذ وقت سفارت با شماره 09354909384 تماس بگیرید.